Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 107 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/12/2023 12:00

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 270 000 KM

VW PASSAT B8 2015

VW PASSAT B8 1.6TDI DSG
••• PANORAM •••
Vetura eshtë e sapo ardhur nga Gjermania🇩🇪
Kilometra 100 % • 270.000 •
Ccm: 1.6 - 120 PS / 88 KW
Viti 09.01.2015
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Drita inteligjente të modelit më të suksëshem Fullë LED
• Asistime gjatë vozitjes vija të bardha: “ACC Deaktivert”
• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri
• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit
• Sistem të ulseve me ngrohje
• Gjamat COLOR të prodhuara nga prodhuesi
• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës
• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”
• Senzora parkingu para dhe pas funksinal
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Ulëse me Ngrohje & me Buton
• Bordkompjuter
• Tempomat
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• Blutetooth
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS

Shpërndaje:

Veturat e fundit