Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 77 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/12/2023 11:59

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2019

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 186 582 KM

VW GOLF 7.5 TDI-DSG FULL OPTION 2019

VW GOLF 7.5 HIGHLINE
Vetura eshtë e sapo ardhur nga Gjermania🇩🇪
Kilometra te garantuara 100 % • 186582 •
•Ccm: 1.6 TDI - 115 PS / 85 KW
•Viti 15.05.2019 FACE LIFT Full Option
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri
• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit
• Distance Controler (Mban distancen me veturat para)
• Gjamat Color të prodhuara nga prodhuesi
• Full Asistime gjatë vozitjes në vija të bardha
• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës
• Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon
• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”
• Senzora parkingu para dhe pas funksinal me Kamer
• Pasqyret palohen ne menyr automatike pas mbylljes se vetures
• Komanda ne Timon
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Ulëse ergoActive me Ngrohje & me Buton & me Masazh
• ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë
• Bordkompjuter
• Tempomat
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• Blutetooth
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS

Shpërndaje:

Veturat e fundit