Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 98 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/12/2023 11:59

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 156 859 KM

VW GOLF VII TDI-DSG 2017

VW GOLF VII 1.6 TDI BLUEMOTION
Vetura eshtë e sapo ardhur nga Gjermania🇩🇪
Kilometra te garantuara 100 % • 156859 •
•Ccm: 1.6 TDI - 115 PS / 85 KW
•Viti 03.02.2017 Full Option
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri
• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit
• Gjamat ©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Full Asistime gjatë vozitjes në vija të bardha
• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës
• Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon
• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”
• Senzora parkingu para dhe pas funksinal
• Sistem te autoparkingut
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Ulëse me Ngrohje & me Buton
• Bordkompjuter
• Tempomat
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• Blutetooth
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS

Shpërndaje:

Veturat e fundit