Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 182 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/12/2023 11:59

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 180 000 KM

BMW 320 M-SPORT PACKET 2017

BMW 320d M-SPORT PACKET 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga •Gjermania🇩🇪
Ju Garantojme per Kilometra 100 % •180.000•

Ccm: 2.0 - 163 PS / 120 KW 
Viti: 28.07.2017 

• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik 
• Sistem të ndezjes së veturës me anë të START/STOP
• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri
• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit 
• Gjamat : ©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi 
• 4 Lloje te ndryshme te vozitjes sipas deshires :
COMFORT ~ SPORT ~ ECO PRO ~ SPORT +
• Sistem të bagazhit me anë të butonit
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa 
• Senzora parkingu para dhe pas funksional
• Sistem te ulseve me nxehje
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Klimë multifunksionale & Digjitale 
• Gjamat : Elektronik
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë 
• Sistem të raportimit te trafikut 
• Bordkompjuter
• Sd Card
• Media /MP3 
• CD-Player 
• NAVi Media 
• AUX-IN 
• AirBag
• ESP
• ABS

Shpërndaje:

Veturat e fundit