Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 1610 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/11/2023 18:36

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 270 KM

VOLKSWAGEN PASSAT B8 VARIANT 2.0 TDI AUTOMATIK DSG F1 2015 COMFORTLINE ME DOGANE

Tel & Viber +383/049595328
VOLKSWAGEN PASSAT B8 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 150PS COMOFORTLINE
Viti i prodhimir 20.03.2015
Kilometra te garantuara mund te verifikohen ne servise te autorizuar
Tegjitha Serviset ne VW GARAGE ONLINE
Motori 2.0 110KW / 150PS
AUTOMATIK F1 DSG Tip Tronik
Timon Multi Funksional
KeyLess Go
Senzora Parkingu
Model Comfortline
Nxemje ne Karrika
Karrika shoferit me Eco Active
Klimatronik Dyzonale
Dritat Automatik
Frenimin Emergjent
Distanc Me veturen ne Rruge
Navigacion TouchScreen
Auto Hold
Aux mp3 Bluetooth
4x Xhamat me rrym
Dritat ne kthesa
Drita te mjegulles
Fellne 16” fabrikisht Me goma vere
I mbajtun vetem ne VW GARAGE
Dy çelsa
Liber Servisit me full history
I sapo Ardhun nga Gjermania
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
Me dogane
Mundesi shitje Pa dogan

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit