Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 2636 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:33:30

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

AUDI A3 2.0TDI S-tronic SportBack 2013

AUDI A3 2.0TDI S-tronic SportBack 2013
I DOGANUAR RKS
☎️049/43 43 61
☎️048/407-634
RS3 LOOK
TEMPOMAT
ULSE ME NXEMJE
START/STOP
NAVIGACION
DRITA LED PARA/MBRAPA
GJENDJE PERFEKTE

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit