Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 806 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 22:13:28

11,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 298 999 KM

Shes Golf 6 2.0 GTI Benzin Automatik DSG-211ps🔥

VW Golf 6 GTI 2.0 Benzin Automatik DSG
GTI Fabrikisht-211 Ps🔥 Sound Sistem
VITI: 2010
Tabela RKS
Fellne GTI R18 me goma 2023
Pulla timon, Tempomat
Dritat e para lled
Klim funksionale,Shiber
Radion bth aux usb
Karrikt me nxemje dhe lekur GTI
Serivsin e vogel te kryer( Ule, Gurne, Diska)
Mundesi ndrrimi
Tel:044 985 102

Shpërndaje:

Veturat e fundit