Vetura në shitje BMW 120

Kjo veture ka pasur 1824 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/11/2023 18:36

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 230 000 KM

BMW 1eR 120D xDrive 190PS 🚀FACELIFT AUTOMATIK M SPORT XENON LEDA FULL OPSION 2015 MEDOGANE 🇨🇭🇨🇭

Tel & Viber +383/049595328
BMW 1eR 120D xDrive 190PS 🚀AUTOMATIK M SPORT XENON LEDA FULL OPSION 2015 FACELIFT MODEL NGA ZVICRA🇨🇭🇨🇭
Viti i pordhimit 20.10.2015
Kilometra 232.000 mund te verifikohen ne servise te autorizuar
Dizell 2.0 xDrive 190PS
Automatik Tip Tronik F1
Vozitje Eco Comfort / Sport Sport+
M Sport Look
Karrikat M Sport
Timon M Sport
Fellne 18” M Sport me goma vere te reja
Navigacion full screen
Start Stop System / Key Less Go
Dritat Automatike
Xenon Bi Xenon Led
Stopat Led
Nxemje ne karrika
Senzora parkingu
Kamere
Tempomat
ABS ESP AIRBAG ISOFIX
Aux mp3 Bluetooth
4x Xhamat me rrym
Drita ne kthesa
Connected Drive BMW
Serviset Online History BMW
Dy çelsa
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
I sapo ardhun nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭
Me dogane
Mundesi shitje dhe Pa dogan

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit