Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 847 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/11/2023 18:36

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 270 KM

AUDI A3 2.0 TDI QUATTRO 184PS BLACK & EDITION 3xSLINE XENON LED FULL OPSION 2013 ME DOGANE

Tel & Viber +383/049595328
AUDI A3 2.0 TDI QUATTRO 184PS 🚀🚀BLACK & EDITION 3xSLINE XENON LED FULL OPSION
Viti i prdhimit 20.08.2013
Kilometra te garantuara mund te verifikohen ne servise te autorizuar
Automatik Tip Tronik
Motori 2.0 184PS QUATTRO 🚀
Drive Select AUTO ECO COMFORT INDIVIDUAL DYNAMIC
Zerim Profesional Bang & OLUFSEN
Leda mbrapa Dhe Para
3xSLINE
Model Black & Edition
Drita Automatike
Start Stop System
Vende 5
Timon Multifunksional
Nxemje ne karrika
Senzora Parkingu
Full Screen Navigation
Auto Hold
Aux Mp 3 Bluetooth
4x Xhamat me rryme
Xhamat me mundesi palimi ne menyr elektronike
Drita ne kthesa
Drita te mjegulles
Fellne 18” Sline me goma dimri te reja
I mirmbajtur ne Audi Garage
Me liber servisi dhe Dy çelsa
I sapo ardhun nga Luxembourg
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
Me dogane
Mundesi shitje pa dogane

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit