Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 1545 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/11/2023 18:37

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 240 000 KM

AUDI A3 2.0 TDI 2016 FULL LED SLINE VIRTUAL COCKPIT FULL OPSION ME DOGANE

Tel & Viber +383/049595328
AUDI A3 2.0 TDI SLINE FULL LED VIRTUAL FULL OPSION
Viti i prodhimit 10.11.2016
Kilometra te garantuara 240.000 mund te verifikohen ne servise te autorizuar
Automatik Tip Tronik
Motori 2.0 150PS
Virtual COCKPIT
Drive Select AUTO ECO COMFORT INDIVIDUAL DYNAMIC
Leda mbrapa Dhe Para
Model Sline
Side Assist
Drita Automatike
Start Stop System
Vende 5
Timon Multifunksional
Nxemje ne karrika
Senzora Parkingu
Full Screen Navigation
Aux Mp3 Bluetooth
4x Xhamat me rryme
Xhamat me mundesi palimi ne menyr elektronike
Drita ne kthesa
Drita te mjegulles
Fellne 18” Sline me goma vere GOODYEAR 2021
I mirmbajtur ne Audi Garage
Servisin e marshit S Tronic tash te kryer ne Audi
TUV ( kontrollen teknike ) tash te kryer ne Gjermani TUV
Me liber servisi dhe Dy çelsa
I sapo ardhun nga Gjermania
Vetura Eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
Me dogane
Mundesi shitje pa dogane

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit