Vetura në shitje Audi Q2

Kjo veture ka pasur 1471 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/11/2023 18:37

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 240 KM

AUDI Q2 2.0 40 TDI QUATTRO AUTOMATIK VIRTUAL COCKPIT DIGITAL 2018 190PS

Tel & Viber +383/049595328
AUDI Q2 2.0 TDI 40 QUATTRO VIRTUAL COCKPIT DIGITAL 2018 190PS FULL OPSION XENON LED
Kilometra te garantuara mund te verifikohen me servise te autorizuar
Te gjitha Servicet Online Audi Garage 1 Pronar
Automatik Tip Tronik F1
Viti prodhimit 20.03.2018
Motori 2.0 190PS 40 TDI QUATTRO
Xenon Bi Xenon MATRIXA
Intellegent Led System
Sign Assist
Lane Assist Vibration
Audi Side Assist
Rain Assist
Rest Recommendation
KeyLess Go
Timon Multifunksional
Senzora Parkingu
Full Screen Navigation
Aux Mp3 Bluetooth
4x Xhamat me rrym
Pasqyret me mundesi palimi ne menyr elektronike
Drita ne kthesa
Fellne 17” Me goma te reja
All Season Expert2
Servisin Rryp dhembzor te nderruar ne audi qe 20.000KM me garancion
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
I sapo ardhun nga Luksemburgu
Me dogane Mundesi Shitje Pa dogan!

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit