Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 2476 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/11/2023 18:37

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 220 000 KM

VOLKSWAGEN POLO 1.4 GTI AUTOMATIK PANORAM XENON LED ME DOGAN 2013 🇨🇭🇨🇭

🇨🇭TEL & Viber +383/049595328
VOLKSWAGEN POLO 1.4 GTI AUTOMATIK PANORAM XENON LED 180PS FULL OPSION🇨🇭🇨🇭
Viti prodhimit 20.09.2013
Automatik DSG F1 Tip Tronik
Fuqia 132KW - 180 PS 🚀🚀
Kilometra 220.000 te garantuara mund te verifikohen servise te autorizuar
Drita xenon bi xenon adaptive light
Stopat Led
Komanda ne timon
Klimatronik
Senzora parkingu
Navigavion Cd player mp3 Aux USB
Tempomat
Karrikat me nxemje
Senzor shiu
Xhamat e erresuar fabrikisht nga prodhuesi
Liber servisi me full histori
Vetura eshte e garantuar per kilometra dhe aksident
E sapo ardhun nga ZVICRA🇨🇭🇨🇭 ME DOGANË
Mundesi shitje dhe Padogan

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit