Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 56 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/12/2023 12:00

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 240 000 KM

Skoda Octavia 2017

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI DSG
Kilometra te garantuara • 240.000km
Ccm: 1.6 - 115 PS / 85 KW
Viti 30.08.2017
Vetura eshte e sapo ardhur nga Gjermania 🇩🇪
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik
• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri
• Gjamat COLOR të prodhuara nga prodhuesi
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës
• Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon
• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”
• Senzora parkingu para dhe pas funksinal
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Ulëse me Ngrohje & me Buton
• Bordkompjuter
• Tempomat
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• Blutetooth
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS
Vetura eshte ne gjendje perfekte.

Shpërndaje:

Veturat e fundit