Vetura në shitje Skoda Superb

Kjo veture ka pasur 78 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/12/2023 12:01

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 177 787 KM

SKODA SuperB 2017

SKODA SUPER B 1.6 DSG 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Gjermania🇩🇪

Kilometra te garantuara •177787•

Ccm: 1.6 - 118PS / 88KW 

Viti 11.08.2017
•
Ndërruesi i shpejtësive: Automatik DSG
•
Drita inteligjente të modelit më të suksëshem Fullë LED
• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri
• Asistime gjatë vozitjes: “FRONT ASSIST” DISTANCA
• Gjamat COLOR të prodhuara nga prodhuesi 
• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës 
• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”
• Senzora parkingu para dhe pas funksinal
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth” 
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë 
• Ulëse me Ngrohje & me Buton
• Bordkompjuter
• Tempomat
• Sd Card
• Media /MP3 
• CD-Player 
• Blutetooth 
• NAVi Media 
• AUX-IN 
• AirBag
• ESP
• ABS

Shpërndaje:

Veturat e fundit