Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 333 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:35:51

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 208 019 KM

VW GOLF 6 PLUS TDI POSAARDHUR 2013

Vw Golf 6 Plus 1.6 TDI ( Diesel ) Viti 2013 Model Comfortline e Sjellur Tash Nga Gjermania Me Dogan E Garantuar per Kilometra ne gjendje shum te mir ne te gjitha aspektet posedon : Klima Funksionale Dy Zonale , Bordkompjuter Multifunksional , Senzor Parkingu Para-Mrapa , Ulset me Nxemje , Tempomat , Senzor Shiu , Senzor Dhe Drita ne Pasqyre , Bluetooth me Mundsi Telefoni , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Kuken me Qels , Kilometra te Garantuara me Liber Servisi, Dy Qelsa etj . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim . ME DOGAN . Tel 045-214-470
gollf + plus

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit