Vetura në shitje BMW 116

Kjo veture ka pasur 26 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/12/2023 15:01

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 240 000 KM

Bmw 116

Shes veturen Bmw 116d e sapoardhur nga Gjermania
RKS 1 vit te plot, regjistrimi i par ks
Viti i prodhimit 2016
Vetura osht ne gjendje super tmir
Posedon
Senzor parkingu para dhe mbrapa
Auto Start Stop
Klim dyzonale
Sistem te vozitjes Eco , Comfort dhe Sport
Karrika me ngrohje
Senzor shiu etj..
Vetur familjare dhe ekonomike me shpenzime minimale 3.5-4.5L/100km
km te garantuara 239000
Info : +38345649469

Shpërndaje:

Veturat e fundit