Vetura në shitje Mercedes-Benz A 180

Kjo veture ka pasur 281 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/11/2023 20:29

24,250 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
180 cm³ 0 198 KM

shes veture Mercedes Benz A class 180

- Viti i prodhimit 2018
- Fellnet 18" Amg origjinale
- full Panorame
- Tavani i zi
-Full NAVIGACION MBUX (Modeli me i ri i Multimedia ne Mercedes )
- KAMERA
- Parking Assistant
- Senzora Parkingu ( 360 )
- Senzora Shiu
- Sinjal ne pasqyre per kandin e vdekur
- Ulset me levizje me butona
- Ulset gjysem lekure me confort seat option
- KLIMATRONIC
- Komanda ne Vollan + ( F1 nderrues i shpejtesive )
- StarStop System, Auto Hold System
- Ndriçimi i farave dhe stopave në teknologjinë LED
- ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
- ParkPilot - sinjalet paralajmëruese të dëgjimit për pengesat e përparme dhe të pasme
- Drejtues progresiv: përshtatja e devijimit të drejtimit në situatën e ngasjes
- Sistemi Start-Stop me rimëkëmbjen e energjisë frenuese
- Ulësja e vozitësit dhe pasagjerit me rregullim të lartësisë
- Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme

Shpërndaje:

Veturat e fundit