Vetura në shitje Lada Niva

Kjo veture ka pasur 2088 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/03/2016 12:49

1,300 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1690 cm³ 61 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Suharekë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Niva

Lada Niva ne gjendje përfekte !!
Vetëm 61810 km te kaluara !
Posedon Goma te reja.
Dogana është e paguar dhe ka denim.

Siguria dhe komoditeti


  •  CD

  •  4x4


Shpërndaje:

Veturat e fundit