Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 851 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 15:52:54

34,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2020

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 199 000 KM

HYBRID+ DiZELL Audi 40 TDi A4 Avant 2020 (Facelift) me dogan

- 2.0 hybrid-diesel 40 TDi(248ps/273nm)
- Automatik 7 Speed S-Tronic
- 4.0l/100km Shpenzime Euro 6
- 2020 muji 9. Modeli i fundit
- Adaptive Cruise Control (Autopilot)
- Auto Stop/Start me distancer
- Distance Control
- Intelligent LED Light System
- Hotspot dhe Internet
- Wireless Charging & USB C
- Gepäck Elektrik
- Edhe 2.5 vjet garancion
+38349230923
NDËRRIM ME BANES MUNDESI

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit