Vetura në shitje Opel Insignia

Kjo veture ka pasur 259 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/04/2024 10:38

11,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 214 000 KM

SHITET OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK

Shitet:
OPEL INSIGNIA SPORT TOURING AUTOAMTIC
SAPO IMPORTUAR 163HP 🔥🚘
VETURA POSEDON:
Full Led Mbrapa Para
Star Stop Engine
Side Assist (Ndihma ansore ne ndrrimin e korsive, Paralajmrimi ne kend te Vdekur)
Emergency Brake ( Frenim emergjent në rast se këmbësori kalon udhën )
Distanc Kontroll ( Mban distancën me veturat e tjera , dhe frenim emergjent rast rreziku )
KEYLESS
Menu në karriga
Ulse me Memorie' Ulse me Nxemje Para Kamera 360 shkall Ulse Recarno etj etj..
CONTACT 0038344121897
VIBER 0038344691298 / 0038349121897

Shpërndaje:

Veturat e fundit