Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 154 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 13:51:09

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2019

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 184 000 KM

2019 Opel Astra K 1.6 CDTI EcotecD

Vetura posedon:
Motor 1.6 CDTI (110 HP)
184000 KM te kaluara
Viti i prodhimit 2019
Xhama elektronik (para dhe prapa)
Dritat LED (para dhe prapa)
Senzor parkimi (para dhe prapa)
Senzor shiu (Rain Sense)
Senzor te presionit te ajrit ne goma
Auto Start/Stop
Hill Assist
Tempomat (Cruise Control)
Navigacion Intelilink 900
Bluetooth, Carplay dhe Android Auto
Retrovizor i brendshëm me errësim automatik
Regjistrimi i parë ne Kosovë
Vetura është ne gjendje shume te mire optike dhe teknike.

Shpërndaje:

Veturat e fundit