Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 542 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 11:47:29

8,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 247 300 KM

Shes veturen Volkswagen Polo

Volkswagen Polo
1.6 TDI Bluemotion
5 shpejtsi manual
Viti Prodhimit 2014
Xhamat me rryme
Pasqyre me rryme
Klim
Tempomat
Senzora parkimi
Timon me pulla
Radio Mp3
Kilometra. 247.300 km
Me dogan dhe regjistrim
RKS i skaduar

Nr. Tel : +383 45 722383

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Senzorë parkimi

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Drita mjegulle

  •  CD

  •  Fellne

  •  Ngjyrë metalike

  •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit