Vetura në shitje BMW Series 2

Kjo veture ka pasur 118 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 10:21:50

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 257 846 KM

BMW 2-Series X-DRIVE GRAN TOURER SPORT LINE

✨ 𝐇𝐢𝐪𝐞 𝐯𝐞𝐭𝐮𝐫𝐞𝐧 𝐞 𝐯𝐣𝐞𝐭𝐞𝐫,𝐛𝐞̈𝐡𝐮 𝐦𝐞 𝐯𝐞𝐭𝐮𝐫𝐞̈ 𝐭𝐞̈ 𝐫𝐞…! ✨

✅ 𝐍𝐨𝐫𝐦𝐚𝐭 𝐦𝐞 𝐭𝐞̈ 𝐮𝐥𝐭𝐚 𝐭𝐞̈ 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐞𝐬𝐢𝐭 𝐛𝐚𝐧𝐤𝐚𝐫 𝐧𝐞̈ 𝐭𝐫𝐞𝐠

✅ 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐧𝐜𝐢𝐦 𝐧𝐠𝐚 𝐛𝐚𝐧𝐤𝐚 𝐝𝐞𝐫𝐢 𝐧𝐞̈ 💯% 𝐭𝐞̈ 𝐯𝐥𝐞𝐫𝐞̈𝐬 𝐬𝐞̈ 𝐯𝐞𝐭𝐮𝐫𝐞̈𝐬

✅ 𝐊𝐞̈𝐬𝐭𝐢 𝐦𝐮𝐣𝐨𝐫 𝐝𝐮𝐤𝐞 𝐟𝐢𝐥𝐥𝐮𝐚𝐫 𝐩𝐞̈𝐫 𝐯𝐞𝐭𝐞̈𝐦 𝟏𝟑𝟓€ 𝐧𝐞̈ 𝐦𝐮𝐚𝐣

✅ 𝐀𝐩𝐫𝐨𝐯𝐢𝐦𝐢 𝐛𝐫𝐞𝐧𝐝𝐚 𝐝𝐢𝐭𝐞̈𝐬 ( 𝐛𝐫𝐞𝐧𝐝𝐚 𝟐𝟒𝐡 𝐨𝐫𝐞𝐯𝐞)

❗️Oferta vlen deri me daten 30.04.2024 ❗️

BMW 2-Series X-DRIVE GRAN TOURER SPORT LINE
Vetura është e sapo Doganuar në Kosovë 🇽🇰
Vetura eshtë e sapo ardhur nga “Zvicera “ 🇨🇭🇽🇰
Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 257846 •
Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 2.0 - 115 PS / 84 KW
Viti: 09.12.2017 ~ Modeli 2018
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik
• Sistem të ndezjes së veturës me anë të START/STOP
• Drita inteligjente Fullë LED të modelit më të sukseshëm
• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri
• Fullë asistime gjatë vozitjes "CONNECTED DRIVE "
• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit
• Gjamat : ©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• 3 Lloje te ndryshme te vozitjes sipas deshires :
~ COMFORT ~ SPORT ~ ECO PRO ~
• Sistem të mbylljes së bagazhit me anë të butonit
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Senzora parkingu para dhe pas funksional
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Sistem të ulseve me ngrohje & lëkurë
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Gjamat : Elektronik & me ngrohës
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:”NLB Bank”,“Raiffeisen Bank”,“KEP”,,“FINCA”,”BKT”
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Gjakove - Prizren

Shpërndaje:

Veturat e fundit