Vetura në shitje Rover Tjetër

Kjo veture ka pasur 1540 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/03/2024 17:10

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 210 000 KM

🇨🇭🇨🇭RANGE ROVER EVOQUE TD4 HSE DYNAMIC 2.2 AUTOMATIK 4x4 XENON LED ME DOGANE NGA ZVICRA

Tel & Viber +383/049595328
RANGE ROVER EVOQUE TD4 HSE DYNAMIC 2.2 AUTOMATIK 4x4 XENON LEDA FULL OPSION E ARDHUN NGA ZVICRA 🇨🇭🇨🇭
Kilometra te garantuara mund te verifikohen ne servise te autorizuar
Viti i prodhimit 09.10.2014
Motori 2.2 150PS 110KW
Automatik Tip Tronik F1
ALL WHEEL DRIVE 4x4
KeyLess Go
Mundesi vozitje Mode 4WAY
Zerim profesional MERIDIAN
Navigacion Full screen
Kamere
Senzora Parkingu
Cruise Control
Timonin me nxemje
Xhamin para me nxemje
Klimatronike
Nxemje ne karrike
Stopat Led
Xenon Bi Xenon
Fellne 20” me goma te reja BRIDGESTONE
Servisin e kryer tash qe 1000km me liber servisi
Te gjitha servise online
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
E sapo ardhun nga Zvicra
Me dogane

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit