Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 3606 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/04/2024 20:11

19,500 EUR
19,200 EUR

(Çmimi)

       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 190 000 KM

Shitet per marakli

Shitet Tiguain 4 motion
2.0 dizell
Automatim 4x4 tempomat
Kw110/ps150
190 mije komplet serviset ne gjermani me evidenc te plote , ka tyfin per dy vite qe eshte ne rregull komplet vetura.
Me tabela te gjermanis perkthimi bohet fill pa prb
Garanci ne kilometra dhe aksidente gje qe verifikohet lehte .
Modeli Highline me full paisje
Fellnet 19 me goma te veres
Vetur familjare e paq si me dal Dje prej fabrike

Shpërndaje:

Veturat e fundit