Vetura në shitje Volkswagen Caddy

Kjo veture ka pasur 186 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/05/2024 13:30

9,300 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2016

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 246 000 KM

VW Caddy 2.0TDI 2016

VW Caddy 2.0TDI

Marka: VW
Modeli : Caddy
Viti i prodhimit: 03/2016
Ndrrusi: Manual 5 shpejtsi
KM: 246.xxx KM
Ngjyra: e Bardh
Dyer: 4 / Ulse 2
Fuqia Motorike: 55KW / 75PS
Vellimi i motorrit: 2000 kubik diesel.
I Doganuar
Ekstra : liber servisit, dy qelsa, klim, tempomat, xhamat me rrym, pasqyret me rrym, 4 guma te reja, drita rotative nalt dhe para, radio memory card bluetooth.
Qmimi: 9.300€
Tel & viber :049222500

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit