Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 3015 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/04/2024 23:24

*Çmimi me marrëveshje       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 260 000 KM

AUDI A6 3xSline 3.0 QUATTRO MATRIX AUTOMATIK 2015

Tel & Viber +383/049595328
AUDI A6 AVANT 3xSline 3.0 QUATTRO MATRIX AUTOMATIK 2015 XENON LED FULL OPSION I ARDHU NGA ZVICRA 🇨🇭🇨🇭
Viti i prodhimit 20.10.2015
Kilometra te garantuara mund te verifikohen ne servise te autorizuar
Dizel 3.0 QUATTRO
Automatik Tip Tronik
Xenon Bi Xenon Led
KeyLess Go
Senzora Parkingu
Kamere
Navigacion fullScreen
Nxemje ne karrike
Klima 4zonale
Audi Breaking Guard
Audi Side Assist
Audi Active Lane Assist
Rest recommendation
Rain Sensor
Headlight Automatic
Suspension Air Raise
Distance
Fellne 19” me goma PIRELLI
Vetura eshte ardhur nga Zvicra 🇨🇭dhe eshte ne gjendje perfekte
E sapo ardhun Me dogane
Mundesi Shitje Pa dogan
E garantuar per Kilometra Aksident

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit