Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 2801 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/04/2024 23:23

*Çmimi me marrëveshje       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 240 000 KM

POLO 1.2 TSI AUTOMATIK HIGHLINE MODEL I ARDHUN NGA ZVICRA ME DOGANE 2015

Tel & Viber +383/049595328
VOLKSWAGEN POLO 1.2 TSI AUTOMATIK HIGHLINE 2015 ME DOGANE LEDA HIGHLINE MODEL NGA ZVICRA 🇨🇭🇨🇭
Kilometra te garantuara mund te verifikohen ne servise te autorizuar
Viti i prodhimit 20.06.2015
Motori 1.2 TSI 81KW 110PS
Automatik Tip Tronik
Model Highline
Leda Para Headlight
Senzora Parkingu
Multimedia FullScreen touchscreen
Klimatronike
Frenim Emergjent FRONT ASSIST
Bluetooth Aux mp3
Timon Multifunksional
ABS ESP AIRBAG
Xhama te pasem te erresuar nga prodhuesi
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
I sapo ardhun nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭
Me dogane
Mundesi shitje dhe Padogan

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit