Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 230 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/05/2024 21:31

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 280 000 KM

Shes Golf 6 GTI Automatik DSG 2.0 Benzin 211ps

VW Golf 6 GTI 2.0 Benzin Automatik DSG
GTI Fabrikisht-211 Ps🔥
Sound Sistem Pops&Bangs💥
VITI: 10/2010 ,,Tabela RKS

Mundesi Ndrrimi🤝>> 📞044 985 102

Fellne GTI R18 me goma 2023,, Pulla timon, Tempomat,Dritat e para lled,Klim funksionale,Shiber
Radion bth aux usb ,,Karrikt me nxemje dhe lekur GTI
✅Serivsin e vogel te kryer( Ule, Gurne, Diska)

Shpërndaje:

Veturat e fundit