Vetura në shitje Dacia Duster

Kjo veture ka pasur 148 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 15:29:41

15,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2019

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 58 000 KM

Dacia Duster Techroad 2019 1.5 dCi | 044366634

Dacia Duster 1.5 dCi Techroad
Viti i prodhimit: 09/2019
Garancioni nga prodhuesi: 09/2024
Regjistrim valid deri me: 16.12.2024
Motori: 1.5 dCI 115 HP
Kilometra: 58,000
Marshi: Manual
Kamera dhe senzor per parkim prapa
Sistemi Start Stop
Çelës intelegjent
Bluetooth
Klime automatike
MEDIANAV me ekren me prekje
Sinjalizues i këndit te vdekur

Shpërndaje:

Veturat e fundit