Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 64 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 14:30:22

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 233 293 KM

VW PASSAT B7 2.0TDI 4 MOTION - i sapo Doganuar 🇽🇰

VW PASSAT B7 2.0TDI 4 MOTION - i sapo Doganuar 🇽🇰
Vetura eshtë e sapo ardhur nga “Zvicera “🇨🇭
Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 233293 •
Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
Ccm: 2.0 - 177 PS / 130 KW
Viti 28.12.2014 ~ Modeli 2015
Disa nga karakteristikat e veturës janë:
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik DSG
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Drita inteligjente të modelit më të suksëshem Fullë LED
• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri
• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit
• Gjamat ©️olo®️™️ të prodhuara nga prodhuesi
• Kamer Parkingu multifunksionale dhe digjitale
• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës
• Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon
• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”
• Senzora parkingu para dhe pas funksinal
• Sistem të ulseve me ngrohje & me buton
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Klimë multifunksionale & Digjitale
• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë
• Fulle Asistime në vija të bardha
• Ulëse me Ngrohje & me Buton
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:”NLB BANKA”,“RAIFFEISEN BANK”,“KEP BANK”,,“FINCA”,”BKT”,”PRIBANK”
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
📍Magjistrale - Gjakove - Prizren

Shpërndaje:

Veturat e fundit