Vetura në shitje Audi Q3

Kjo veture ka pasur 1111 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/06/2024 23:15

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 200 000 KM

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO 177PS AUTOMATIK S TRONIC 3xSline FULL OPSION XENON LEDA NGA ZVICRA

Tel & Viber +383/049595328
AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO 177PS AUTOMATIK STRONIC 3xSLINE FULL OPSION XENON LEDA NGA ZVICRA ME DOGANE 🇨🇭🇨🇭
Viti i prodhimit 10.08.2014
Kilometra te garantuara 200.000 me full hisotry mund te verifikohet ne servise te autorizuar
Automatik S tronic F1
Motori 2.0 177PS QUATTRO
Ngjyr Perla WHITE COLOR MINERAL
Senzora Parkingu
Navigacion
Start Stop System
Nxemje ne karrika
Leda Para dhe Mbrapa
Xenon Bi Xenon
Sline Mbrenda dhe Jasht
Aux / mp3 / Bluetooth
4x xhamat me rrym
Pasqyret me mundesi palimi ne menyr elektronike
Dritat e mjegulles
Dritat ne kthesa
Fellne 19” te veres Sline me goma vere te reja
Me liber servisi dhe full history me faktura ne AUDI
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
E sapo ardhun nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭
Me dogan
Mundesi shitje dhe Pa dogan

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit