Vetura në shitje BMW X5

Kjo veture ka pasur 1752 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 20:15:00

*Çmimi me marrëveshje       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2022

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2999 cm³ 138 000 KM

Vetura ne shitje X5 mild-hybrid Diesel-Electro

BMW X5 xDrive30d M Sport Paket (Euro6d), Mild-Hibrid Diesel/Elektro, 360*Kamera, Head Up, Euro 6d
VITI: 2022/KM:138.000 / 285PS
📞. +383 48 888 440

Specifikat e vetures:
- M Aerodinamik paket
- M Sport paket
- Fuqia e motorit: 210 kW (286 PS)
- Karburanti i vetures: Hibrid Diesel / Elektro - Euro6d standard
- Nderruesi I shpejtsive: Sport Automatik (steptronik 8 shpejtsi)
- Frenat M Sport
- Ngjyra: Alpine Wise (e Bardh Alpine)
- Viti i prodhimit: 2022
- Prejardhja e vetures: Gjermani (DE)
- Park Distance Control (PDC)
- 360* kamera
- Interieri I zi dhe ulset te lekures me rregullim elektronik, me nxemje, ajrosje dhe memorje

Opsionet e vetures:
- ABS / ESP / DSC (Dynamic Stability Control)
- Ambient Light
- Drita Laser, dhe LED full automatik me levizje kompjuterike
- Karrikat me rregullim elektrik, me nxemje, ajrosje dhe memorje
- Klima 4 zonale (para + mbrapa)
- Timon M Sport nga lekura
- Timon Multifunksional
- Timoni me nxemje
- Karrigat me nxemje para dhe mbrapa

- Karriga Sportive per shoferin dhe pasagjerin
- Tempomat
- Audio-Navigacion system Professional
- Pasqyrat e jashtme elektrike të palosshme, të gjitha pasqyrat me zbehje automatike
- Pasqyrat e jashtme elektrike e rregullueshme dhe e ngrohshme
- BMW Live Cockpit Professional
- Sistemi i asistencës në drejtimin e automjetit: Asistent parkimi
- Sistemi Bluetooth pa duar me lidhje të zgjeruar me smartphone
- Montimet Isofix per karriget e femijeve
- Sensor ate Drites dhe Shiut
- Sistemi i shërbimit: Apple CarPlay
- Sistemi I sherbimit: Android
- Timoni Servotronik
- Sistemi Start/Stop
- Lidhjet per USB Type C
- Etj.

Nuk bejm ndrrime, me vetura, me patundshmeri.
Veturen e kam sjell personalisht nga Gjermania në Kosovë.
Eshte e Doganuar dhe Regjistruar, mirpo nuk eshte duke u shfrytzuar.

Mundsi kontrollimi ne servis te autorizuar.
Qmimi: 82,000€

Nr Kontaktues: 048-888-440, ne Viber dhe Whatsapp po I njejti numer

Shpërndaje:

Veturat e fundit