Vetura në shitje BMW 530

Kjo veture ka pasur 1554 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 20:15:12

19,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 270 000 KM

BMW 530d M Performance (Euro6), Bi-Xenon, Karrika me nxemje

BMW 530d M Performance (Euro6), Bi-Xenon, Karrika me nxemje

Specifikat e vetures:
- Gjendja e vetures: e perdorne por ne gjendje shum te mire
- Fuqia e motorit: 190 kw (258 PS)
- Karburanti i vetures: Diesel - Euro6 standard
- Nderruesi I shpejtsive: Automatik (steptronik 8 shpejtsi)
- Ngjyra: Dark Grey (Hiri e mbyllet)
- Viti i prodhimit: 2011
- Prejardhja e vetures: Zvicer (CH)
- Kilometra te kaluara dhe te garantuara me Liber te Servisit: 270.000
- Klima 2 zonale
- Interieri I zi dhe ulset te lekures me rregullim elektronik dhe memorje

Opsionet e vetures:
- ABS / ESP
- Ambient Light
- Drita LED, Full Xenon me levizje kompjuterike
- Karrikat me rregullim elektrik
- Pasqyret me rregullim elektrik dhe me palosje automatike
- Lightsensor, dhe senzora te shiut
- Timon shum funksional me pedal shifta
- Sistem Navigacioni me hart ate perditsuara per Europe 2023
- Sistem per monitorimin e presionit te Gomave
- Tempomat
- Goma te Veres 19” Continental Sportcontact6
- Goma te Dimrit 18” Kleber Winter
- Start-Stop Automatik
- USB
- Bluetooth
- Kontroll e terheqjes
- Central e automatizuar

Vetura eshte e servisuar rregullisht (e deshmuar me liber te servisit) dhe eshte ne gjendje shum te mire.
Nuk bejm ndrrime, me vetura, me patundshmeri.
Veturen e kam sjell personalisht nga Zvicra, dhe jam pronari i vetum per Kosove.

Mundsi kontrollimi ne servis te autorizuar.
Qmimi: 19,500€

Nr Kontaktues: 048-888-440, ne Viber dhe Whatsapp po I njejti numer

Shpërndaje:

Veturat e fundit