Vetura në shitje Skoda Fabia

Kjo veture ka pasur 1454 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 21:15:14

*Çmimi me marrëveshje       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 199 801 KM

SKODA FABIA AUTOMATIK POSAARDHUR 2018

Skoda Fabia 1.4 TDI ( Diesel ) AUTOMATIK - DSG Viti 2018 e Sapoardhur Tash Me Dogan KM 199xxx e Garantuar per Kilometra dhe Aksidente ne gjendje shum te mir ne te gjitha aspektet posedon : KlimaFunksionale , Bordkompjuter Multifunksional , Distronik Distanc Kontroll Frenim ne Rast Aksidenti , Komanda ne Timon , LLEDA PARA - MRAPA , Dritat me Llup Xenon , Senzor Parkingu , TEMPOMAT , Senzor Shiu , Senzor Pasqyre , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , AUX USB , Vetura Posedon Libra Servisimi etj ME DOGAN . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim . TEL 048-460-365

vw Automatik automatik dsg shkoda Shkoda FABIA

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit