Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 1579 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 19:15:10

*Çmimi me marrëveshje       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 215 000 KM

🇨🇭🇨🇭VOLKSWAGEN GOLF VII RLINE AUTOMATIK DSG XENON FULL OPSION ME DOGANE 2015 NGA ZVICRA

Tel & Viber +383/049595328
VOLKSWAGEN GOLF VII RLINE AUTOMATIK DSG XENON FULL OPSION LEDA PARA MBRAPA I SAPO ARDHUN NGA ZVICRA 🇨🇭🇨🇭
Viti i prodhimit 21.08.2015
Kilometra 215.000 te garantuara mund te verifikohen ne servise te autorizuar
Automatik F1 Tip Tronik DSG
Model Rline
Motori 1.4 TSI 150PS
Leda Para
Stopat Led
Xenon Bi Xenon Led
Full Screen Navigacion
Key Less Go
Front Assist ( Frenim Emergjent )
Driver Alert
Start Stop System
Senzora parkingu
Kamera
Vende 5
Limozine 5 dyer
Boardkompjuter
Klimatronike
NAVI TOUCHSCREEN FULL
AUX / MP3 / SD Card / BLUETOOTH
ABS / ESP / AIRBAG
4x Xhamat me rrym
Pasqyret me rrym dhe me nxemje
Drita ne kthesa
Drita te mjegulles
Fellne 17zoll fabrikisht me goma te veres TE REJA
Full history te gjitha serviset online
Te gjitha me faktur dhe Garancion
Me liber servisi Dy çelsa
Vetura eshte ne gjendje te perfekte
Dhe nuk ka nevoje per asnje investim
I sapo ardhun nga Zvicra🇨🇭🇨🇭
Me dogane
Mundesi shitje dhe padogan

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit