Vetura në shitje Rover 25

Kjo veture ka pasur 1143 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/06/2016 00:09

1,300 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Kupe 2000

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

Rover 25

Rover 25 2.0TD 2000 i kaltert
Regjistrim deri ne Gusht.
Ka nevoj per nje ngjyrè.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit