Vetura në shitje Smart Crossblade

Kjo veture ka pasur 637 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/04/2019 11:19

2,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kabriolet 2003

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
6000 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

SMART BRABUS KABRIOLET

Shitet Smart Brabus 600kubik benzin
Eshte ne gjendje te rregullte
Automatic tiptronic +- shpejsi ne vollan
Kabriolet fellga origjinale brabus

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Panoramë

  •  Radio

  •  Ngjyrë metalike

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit