Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 199 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/04/2019 17:30

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 103 700 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI DSG HIGHLINE 103KW/140PS

Ngjyra e bardh metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE :kimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
, ulset elektrike dhe memory , ulset sport ,ulset me ngrohje , dritat LED para dhe mbrapa ,dritat BI XENON , senzora te parkingut para dhe mbrapa , tempomat ,
bordkopjuter , esp ,navigacion GPS TV HD , radio CD USB ,i hapur lart PANORAM,airbag , abs , dritaret elektirke , fellne , etj .
Tel:+383 49 400 503 , +383 44 535 442


Shpërndaje:

Veturat e fundit