Vetura në shitje Audi Q5

Kjo veture ka pasur 936 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:49:13

*Çmimi me marrëveshje


15,400 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 311 800 KM

AUDI Q5 2.0TDI QUATTRO AUTOMATIK 2014 ME DOGAN TE PAGUAR

AUDI Q5 2.0TDI QUATTRO AUTOMATIK 2014 ME DOGAN TE PAGUAR

Vetura eshte me dogan te paguar.
Viti:2014
2.0 TDI 130KW /177PS
Km 311 800 me liber te servisit
S-TRONIC
BUSINESS CLAS
XENON PLUS
LLED PARA DHE MBRAPA
KARRIKAT ME NXEMJE
Telefoni: +383 45 66 53 11

Shpërndaje:

Veturat e fundit