Vetura në shitje BMW 318

Kjo veture ka pasur 17280 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/01/2024 12:26

7,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 300 000 KM

Vetura ne shitje BMW 318

Bmw eshte model facelift!

Dritat Xenon - Bi Xenon Adaptive
Hallogenka (drita te mjegulles)
Fellne origjinale ne goma te veres
Fellne origjinale ne goma te dimrit
Libri i Servisit me te gjitha detajet dhe me vule nga dilerat e autorizuar te Bmw ne Suedi
Motori 2.0 Diesel 143 PS
Senzore te parkingut
Marshi manual me 6 shpejtesi
Timoni Multi funksional
Komandat ne timon
Radio/Aux
Vetura posedon opsione shtese per shkak qe eshte prodhuar per tregun skandinav si psh: ka prizen per rryme(shtekerin) si dhe module qe nuk gjenden ne modelet tjera.
Si ne gjendjen Mekanike ashtu edhe ne gjendjen Optike vetura eshte pa asnje problem apo verejtje.

Mundesi nderrimi me ndonje veture me te madhe/familjare. E regjistruar dhe siguruar.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit