Vetura në shitje Audi Q3

Kjo veture ka pasur 974 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:45:55

14,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 245 000 KM

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO AUTOMATIK 2015

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO AUTOMATIK 2015

Vetura eshte pa dogan.
Viti: 23.04.2015
2.0 TDI Automatik
110 Kw 150 Ps
Km 245 000
NAVIGATOR
LLED PARA DHE MBRAPA
KARRIKAT ME NXEMJE
STAR STOP
AUTO HOLD
SENZORA

Telefoni: +383 45 66 53 11

Shpërndaje:

Veturat e fundit