Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 600 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/07/2019 16:19

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1995 cm³ 220 947 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Bmw 320d GT - Automatik

Bmw 320d GT - Automatik
Viti - 03/2014
135 KW / 184 PS
Vetura Me Dogan (IM7)

Auto Salloni Florenti
Tel ; 045 806 805 dhe Viber +383 45 806 805
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit