Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 220 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/04/2024 15:32

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 280 000 KM

VW GOLF 7 GTD 2016

Vw Golf 7 GTD
2.0 Disel
135 kW / 184 HP,
Viti 2016,
Automatik,
Apple CarPlay,
Regjistrimi i pare ne Rks,
Senzor Parkingu,
Ulset sport dhe me ngrohje,
Me te gjitha serviset e kryera,
Ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike.

Shpërndaje:

Veturat e fundit