Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 432 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/10/2019 18:57

8,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW TOURAN AUTOMATIK 2012 2.0 DIESEL NGA ZVICRRA

SHES VW TOURAN 2012 AUTOMATIK DIESEL I POSA ARDHUR NGA ZVICRRA DHE I PADOGANUAR.VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE PA ASNJE PROBLEM.

Posedon:

- LIBRIN E SERVISIT
- 2 QELSA
- DSG AUTOMATIK
- 220MIJ KM
- KOMAND NE TIMON
- SENZORA PARA/MBRAPA
- KAMERA PARKIMI
- TEMPOMAT
- KOMAND NE TIMON
- XHAMA ELEKTRONIK PARA/MBRAPA
- SISTEM VET PARKIMI
- BORD COMPUTER TOUCHSCREEN
- NAVIGACION
- DRITA MJEGULLE PARA/MBRAPA
- SHPEJTESI NE TIMON
- KARRIKA ME NXEMJE
- BLUETOOTH
- KLIMATORINIK
- AUX/CD/FM

Kontakti : +38344175773

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit