Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 538 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/02/2020 12:13

9,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 230 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PASSAT VARIANT 2.0 AUTOMATIK DSG 2012

Passat variant 2012 muj 9 model 2013
Sapo doganuar dhe regjistruar per her te par
Ne gjendje shum tmir , nuk ka nevoj per asnje investim
Vetur familjare


Shpërndaje:

Veturat e fundit