Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 777 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/06/2024 09:37

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

VW GOLF 7 2.0TDI DSG 2014

VW GOLF 7 2.0TDI DSG 2014
I DOGANUAR (1 VIT RKS)
AUTOMATIK DSG
SENZORA PARKINGU PARA/MBRAPA
ULSE ME NXEMJE
NAVIGACION
GJENDJE PERFEKTE
📞049/434-361
📞048/407-634

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit