Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 604 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 21:01:01

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 189 321 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Podujevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Opell Meriven 1.7 CDTI AUTOMATIK viti 2010 me dogan himologim te paguar

Shes Opel Meriva 1.7 CDTI -AUTOMATIK-2010dizel e ardhur tash nga 🇩🇪 me dogan homologim të paguar vetura ësht full ekstra posedon -xhama dhe pasqyret elektronike , ABS,ESP,AirBag,Liber servisit me 189xxx, Drita ,xenon ,bi xenon ,rebot, Hollogenka,senzora para dhe mrapa , Radio , CD ,USB,AUX , NAVI,Komanda në timon,Timon me nxemje , Karrika me nxemje ,klim tronike , Full panaram ,Goma me fellne te mira Tempomat etj ejt
Për me shum info 044/049-13-46-05 ose viber +38344134605


Shpërndaje:

Veturat e fundit