Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 361 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/05/2020 16:07

7,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 270 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Golf 6 2.0 TDI RKS

Shitet Golf 6 2.0 TDI (81kw-110ps) ne gjendje te rregullt teknike dhe optike.
Klimatronik,Abs,Ulse me ngrohje,Sensor parkimi,Sensor shiu,Xhama elektronik Pasqyre elektronike dhe me palosje Navi te madhe 4 gomat e reja Hankook Xhama te zi fabrikisht etj

Kontakto 045 577 222
Viber/WhatsApp +383 45 577 222

Auto Sallon Cani, Prishtinë.


Shpërndaje:

Veturat e fundit