Vetura në shitje Volkswagen Jetta

Kjo shpallje ka pasur 3285 vizita
Ndryshimi i fundit: 31/03/2024 13:52
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

2 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 249 000 KM

VW JETTA 2.0 2012 AUTOMATIK

Tel&Viber +38349646164
TEL 045305060
VW JETTA HIGHLINE AUTOMATIK
Motorri:2.0 TDI
Viti prodhimit:2012
Fuqia:103KW-140PS
Automatik DSG F1
Kilometra: 248.000
Keyless
Senzora parkingu para mbrapa
Interierin Highline gjysem lekurë
Komanda ne timon
Drita per kthesa
Klimatronik dy zonale
Navigacion touch screen
Mp3 bluetooth Aux Sd-Card
Tempomat
Senzor ne pasqyre
Senzor shiu
Xhamat mbrapa te erresuar fabrikisht
Goma te reja me fellne 17’’
Vetura eshte ne gjendje perfekte
Vetura osht i gatshem per qfar do lloj prove

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha